Profilové systémy VEKA jsou ideální volbou pro realizaci i těch nejnáročnějších architektonických norem -specifické konstrukce oken a dveří. Každý systém VEKA je konstruován tak, že může být použit jak u nových budov tak i v budovách obnovených. Profily VEKA jsou funkční stabilní, odolné a snadno udržovatelné. Nejsou škodlivé pro životní prostředí. Speciální směsi PVC zaručují vysokou kvalitu všech výrobků z VEKA.
Všechny výrobky VEKA mají certifikáty, také České které jsou nezbytné pro zavedení oken ve všech evropských zemích. Extruze profilů VEKA je kontrolována RAL-em a institutem SKZ Tecon. Výrobky VEKA, okna na všech systémech, mají výzkumy a provozní a fyzikální vlastnosti prováděny v ift Rosenheim.
 

Dokonalá ochrana proti hluku - Díky perfektní zvukové izolaci do 48 dB je v interiéru pocitově o 50% tišeji, než venku.

Ochrana proti násilnému vniknutí - Zvýšení bezpečnosti prostřednictvím montáže integrovaných systémů proti násilnému vniknutí (bezpečnostní třída RC 2) nebo ochranných systémů.

Snadná a rychlá péče o okna - Díky nejvyšší kvalitě profilu, dlouhé životnosti a odolnosti vůči působení atmosférických podmínek. Výjimečný komfort používání a spolehlivá funkčnost. To vše díky vysublimované vnitřní konstrukci profilů, která kopíruje vzor medového plástu, a díky použití speciálně profilované oceli.

Bohatá paleta barev - Okna jsou dostupná v bílé barvě, v široké škále povrchových fólií se strukturou dřeva nebo s jednorodou strukturou.

Individuální design - Naše okna jsou dostupná také s elegantními hliníkovými příložkami AluCiipPro v prakticky neomezené paletě barev RAL Hliníkové příložky navíc ztužují konstrukci oken.