Profily VEKA

Perfectline zaoblený

Perfectline zaoblený to je nabídka multi-komorových profilů značky VEKA. Vyznačuje se zaoblenou a elegantní linií. Díky tomuto systému lze obdržet velmi dobré okna z hlediska akustických vlastností, tepelné izolace a vysokých bezpečnostních standardů. Silnou stránkou systému je jeho styl, který se projevuje mimo jiné v těsnění. Výběr těsnění rozšiřuje řadu pohledů formujících obraz okna a fasády. Těsnění lze zvolit černé jsou klasické a výrazné, šedé - velice elegantní, karamelové - extravagantní. Jak název napovídá, systém PerfectLine je perfektní v každém ohledu.

Perfectline zaoblený

Perfectline zaoblený to je nabídka multi-komorových profilů značky VEKA. Vyznačuje se zaoblenou a elegantní linií. Díky tomuto systému lze obdržet velmi dobré okna z hlediska akustických vlastností, tepelné izolace a vysokých bezpečnostních standardů. Silnou stránkou systému je jeho styl, který se projevuje mimo jiné v těsnění. Výběr těsnění rozšiřuje řadu pohledů formujících obraz okna a fasády. Těsnění lze zvolit černé jsou klasické a výrazné, šedé - velice elegantní, karamelové - extravagantní. Jak název napovídá, systém PerfectLine je perfektní v každém ohledu.

Softline 82 MD

Softline 82 jsou to systémy nejnovější generace. Mají nejvyšší německou třídu kvality A . Což znamená maximální životnost, bezpečnost a energetickou účinnost. Mají pozoruhodnou robustnost a izolace v důsledku struktury 7-komor a 82 mm šířky konstrukce a kovové výztuhy. Nespornou výhodou profilu je použití efektivního systému těsnění - obvodové těsnění s dodatečným středovým těsněním v rámu a trojitým prosklením. Díky tomu okna poskytují vysokou energetickou účinnost, stejně jako vynikající izolační parametry proti hluku, chladu, vlhkostí, a průvanů. Elegantní forma s mírně zaobleným tvarem, jsou odpovědné za nejvyšší kvalitu designu, čímž se profil Softline B2 stává mimořádným v každém aspektu. Tyto systémy se používají v různých místech - a to jak v nové výstavbě , tak i při rekonstrukci. Profily se vyznačují vysokými ekologickými standardy.

Revento effectline

Konstrukce okna Revento je založena na 5-komorovém systému, který se vyznačuje vynikající tepelnou ochranou a účinným potlačením šumu. Okna Revento mají hladké povrchy a díky tomu, se snadno čistí a nevyžadují údržbu.

Šířka profilu 70mm poskytuje nejvyšší koeficienty tepelné a zvukové izolace. Jejich elegance a zaoblené kontury se perfektně hodí ke každému druhu stavby.

Speciální systémy těsnění dokonale chrání proti nekontrolované výměně vzduchu, dodatečně chrání proti pronikání vlhkosti.