Profily GEALAN

8000 Oblý

Unikátní okenní systém Gealan 8000 zaoblený je dokonalým řešením pro moderní domy. Díky zaoblené povrchové úpravě, okna okouzlí estetiku a elegantními detaily. Zdůrazňují individualitu a vytříbený styl do každého interiéru.

Okna systému Gealan 8000 zaoblený svými parametry splní požadavky, co nejpřísnějšího zákazníka. Šestikomorová struktura nejen chrání před nechtěným chladem, větrem a hlukem, ale také zabraňuje nadměrné emise C02. Široké profily a ocelové výztuhy zaručují vysokou statiku, stejně jako mnohem větší stabilitu

8000 Rovný

Okenní systém Gealan 8000 je to klasický design v kombinaci s parametry,n které splňují standardy moderních technologií. Tato okna se používají jak v rodinných domech tak v bytech. Ty ocení zákazníci, kteří hledají funkční okna, a zároveň elegantní a estetické řešení.

Okna Gealan 8000 poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci, která je zaručená poměrně širokým profilem (74 mm) a 6-ti komorovým systém v rámu a v křídle. Tyto parametry ovlivňují nejen snížení nákladů na vytápění, ale také účinnou ochranu proti hluku a větru.

Gealan 9000

Okna Gealan 9000 jsou revolučním řešením, které splňuje nejvyšší požadavky pro pasivní a energeticky úsporné domy. Tato okna dosahují vynikajících tepelně izolačních parametrů díky sérii ošetření zaměřených na zlepšení efekftivity tepelné a zvukové izolace.
Klepněte a táhněte pro přesunutí​Použití 6-ti komorového rámu a křídla, stejně jako inteligentní systém těsnění bude jistě mít vliv na snížení nákladů na vytápění, stejně jako pohodlnější život, bez zbytečného hluku a tepelné ztráty. Extrémní tepelnou izolace poskytuje nejen ocelové výztuhy, atd i prohloubení osazení zasklení to je účinná bariéra pro studený vzduch.